Для реалізації наступного етапу створення маршруту "Вишиваний Шлях" потрібні волонтери. Прохання відгукнутися усім, хто бажає долучитися до перевірки маршруту, тобто його фізичного проїзду на велосипеді, в наступних областях: Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Черкаській, Полтавській, Харківській.
- Фізично перевірити маршрут на предмет можливості проїзду по ньому на велосипеді
- Відкоригувати маршрут в разі необхідності
- Записати GPS трек маршруту за допомогою GPS навігатора
- Описати рекомендації щодо проїзду маршруту на складних ділянках
- Зібрати інформацію про наявну на маршруті, або поруч з ним, туристичну інфраструктуру: місця для ночівлі та туристичні об’єкти.
За цим посиланням Ви зможете ознайомитися з онлайн версією маршруту https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z_kzSwIcFwFI.k-GqKCKGOrds
Бажаєте долучитися? Заповніть цю реєстраційну форму http://goo.gl/forms/m4TYNo09mY та станьте частиною команди, яка втілює ідею створення "Вишиваного Шляху" в життя!
Технічне завдання
Перевірки маршруту «Вишиваний Шлях»
Мета:
Фізично перевірити онлайн версію маршруту «Вишиваний Шлях» (завантажити карту маршруту)
Коли:
Фізична перевірка маршруту в кожній із областей, через які проходить маршрут, має бути здійснена до 1 червня 2015.
Яким чином:
Для фізичної перевірки всього маршруту (від Ужгорода до Харкова) створено 10 команд, по одній в кожній із 10-ти областей, через які проходить Вишиваний Шлях, а саме: Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Черкаській, Полтавській, Харківській. Кожна з 10-ти команд відповідальна за перевірку маршруту у своїй області. Початок та кінець частини маршруту, що проходить в конкретній області, рахується від центральної площі населеного пункту, найближчого до кордону суміжних областей. Це має забезпечити максимально точну склейку GPS треку всього маршруту.
Завдання. Що потрібно зробити:
- Фізично перевірити маршрут на предмет можливості проїзду по ньому на велосипеді
- Відкоригувати маршрут в разі необхідності
- Записати GPS трек маршруту за допомогою професійного обладнання - GPS навігатора
- Описати рекомендації щодо проїзду маршруту на складних ділянках
- Зібрати інформацію (опис, контакти, фото/відео, або ж лінки на цю інформацію в інтернеті) про наявну на маршруті, або поруч з ним, туристичну інфраструктуру: а) місця для ночівлі (хостели, бюджетні готелі, приватні садиби, кемпінги та інші місця, де можна зупинись переночувати); б) уристичні об’єкти (пам’ятки архітектури чи природи, музеї, замки/фортеці і т.п.). Вся зібрана інформація буде використана для наповнення веб-сайту маршруту, мобільного додатку та включена до друкованого путівника маршруту. Форма для збору інформації додається.
- Всю зібрану інформацію, матеріали, рекомендації, GPS трек передати проект менеджеру та координатору проекту – Анатолію Циркуну (tel.: 067-769-86-58, e-mail: tsyrkun.a@gmail.com) після перевірки маршруту, але не пізніше 1 червня 2015.
Основні вимоги до перевірки маршруту:
- Маршрут має проходити переважно через сільську місцевість, грунтові дороги та стежки. Ні в якому разі не через автомагістралі.
- Маршрут має проходити через максимальну кількість цікавих туристичних об’єктів, рекомендованих до відвідування та охоплювати гарні краєвиди.
- На маршруті має бути максимальна кількість необхідної туристичної інфраструктури. Особливе значення надається місцям для ночівлі (хостели, бюджетні готелі, приватні садиби, кемпінги).
- Можливість зупинитися на ночівлю приблизно через кожні 20 км. маршруту.
Хто потрібен:
Активісти та волонтери, бажаючі долучитись до фізичної перевірки маршруту «Вишиваний Шлях» згідно умов та завдань цього технічного завдання (ТЗ).
Хто має бути в команді:
На нашу думку, для ефективного виконання завдання, команда може складатись із 3-4 осіб:
- професійного велосипедиста - провідника велосипедних турів;
- велосипедиста, який вміє професійно записувати GPS трек маршруту;
- фото/відео оператора, який зніматиме матеріал про туристичну інфраструктуру та об’єкти;
- туристичного блогера, який збиратиме текстову інформацію та описуватиме туристичну інфраструктуру та об’єкти.
Це є лише нашою рекомендацією щодо формування та оптимальної кількості учасників групи для перевірки маршруту. Кожен з членів команди має у своєму розпорядженні велосипед.
Контакти:
Анатолій Циркун, координатор проекту
tel.: 067-769-86-58
Немає коментарів:
Дописати коментар